Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

2 Li Parfümler

Sıkça Sorulan Sorular
Tester Parfüm Nedir ?

Orjinal  tester parfüm yani gercek  tester parfüm nedir nerede ve nasıl satılır ?

1- Tester parfüm nedir ?   Tester parfümler orjinal parfümlerin numuneleridir. Parfüm üreticisi firmalar tarafından 
parfümerilere ücretsiz verilen, müşterilerin parfümü satınalmadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir yani  tester parfüm = orjinal parfüm.

2-Gercek tester parfüm sahtesinden nasıl ayırt edilir ? Gercek tester parfümler %100  tester kutusunda olur.
Bu kutular daha basit, sade, üzerinde; testeur,demoware,demonstrasyon testeur,not for sale gibi yazılar bulunur. Markaya göre yazılar değişkendir. Tester parfümlerin şişesi, içerği ve kalıcılığı tester olmayan Orjinaliyle aynıdır. Bir fark göremezsiniz.

3- Orjinal tester parfümü nerede bulacağız ve nereden nasıl alacağız ? Orjinal tester parfüm parfümerilerde satılmaz. Çünkü parfümerilere dağıtıcı firmalar tarafından ücretsiz olarak verildiği için bu parfümleri satamazlar. Bu parfümleri edinebilmenin yolu ise, internet üzerinden bu işin ticaretini yapanlardan  tester parfüm alabilirsiniz ama size tavsiyemiz sadece internette değişim veya iade etme koşulları olan sitelerden almanızdır. Beğenmediğiniz yahut memnun kalmadığınız durumlarda değişim yapabilirsiniz yahut ürünü satıcıya iade etme seçeneğini kullanarak paranızı iade alabilirsiniz.

mavisepet.com

Sıralama:

2 Li Parfümler

2 Li Parfümler, Mavisepet.com stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Mavisepet.com yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz 2 Li Parfümler tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

2 Li Parfümler

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0533 949 49 02 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.